Криворіжців закликають долучитися до акції "Вусопад"

Щороку в листопаді відбувається акція “Вусопад”: чоловіки у всьому світі впродовж місяця відрощують вуса, інформуючи оточуючих про проблему раку простати. Небайдужі люди роблять пожертви на вивчення і боротьбу з раком простати та інших чоловічих захворювань.

Про це повідомляє прес-служба криворізького Управління охорони здоров'я.

Місяць боротьби з раком простати в Україні ініціював цьогоріч Національний інститут раку.

Читайте також:"Самовилікування від раку шкіри не буває!": Криворіжців закликають звертатися до медиків і не "ходити до бабок" (ФОТО)

  • За даними Всесвітньої організації здоров’я, рак простати входить в топ-5 хвороб, які стають причиною смерті чоловіків у всьому світі.
  • Рак – це серйозне захворювання, що полягає у необмеженому та неконтрольованому рості аномальних клітин в організмі.
  • Рак простати (ракова пухлина передміхурової залози, РПЗ) – це злоякісне новоутворення, що розвивається з епітелію передміхурової залози та вважається одним із найпоширеніших онкологічних захворювань серед чоловіків. Зазвичай ракова пухлина передміхурової залози росте повільно.
  • Цей тип раку виявляють переважно у чоловіків, яким понад 65 років.

Згідно з результатами численних досліджень, більшість чоловіків мають певні форми раку простати без жодних зовнішніх симптомів захворювання, і саме це ускладнює діагностику на ранніх стадіях.

Вчасна діагностика та лікування може бути досить ефективним для чоловіків, у яких цей тип раку розвивається досить швидко.

Чоловіки! Перевірте cвоє здоров'я в листопаді!

Читайте також: "Збережи кохану!": Криворіжців закликають зводити своїх рідних жінок до мамолога

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов