Що найбільше впливає на вартість житла?

За останні кілька років пріоритети на українському ринку житлової нерухомості кардинальним чином змінилися. Якщо раніше вважалося великою вдачею придбання за невисокою ціною просторої багатокімнатної квартири з високими стелями в будинках, що побудовані ще за часів Радянського Союзу, то сьогодні чимало покупців розуміють майже всі мінуси такої покупки. Ставлення до житла стало більш прагматичним і раціональним, що особливо помітно по коливаннях цін на апартаменти різної площі та року здачі в експлуатацію.

Падіння на ринку вторинного житла, що почалося ще в 2008 році, не збирається зупинятися, хоча і ґрунтовно сповільнилося. Однак можна бачити, що на продаж на LUN.ua дешеві квартири міста Львів в новобудовах пропонуються майже по тих самих цінах, що й весь 2016 рік, а останнім часом навіть стали потроху дорожчати. Якщо не брати до уваги традиційні сезонні коливання на ринку, то стає помітною явна залежність змін цін від благополуччя регіону і міста. Там, де є робота і ситуація стабільна, вартість житла залишається на рівні і навіть зростає. І чим далі від південних і східних кордонів країни, тим менше падіння зазнав ринок нерухомості.

Але не тільки це впливає на вартість квартир. Одним з основних факторів є енергоефективність будинку, в якому вони знаходяться. Підвищення вартості енергоресурсів привело до того, що суми в платіжках стали рости як на дріжджах, викликаючи шок у щасливих володарів «сталінок» і «чешок», не кажучи вже про мешканців панельних «хрущовок», яких від вулиці відділяє лише тонкий шар залізобетону. На цьому тлі якось забувся навіть той факт, що багато таких старих будинків давно вичерпали свій проектний термін служби, і то тут, то там можна почути про черговий обвал або пошкодження будівлі в результаті природного старіння.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов