Губернатор области Александр Вилкул поздравляет ветеранов с Днем Великой Победы

Шановні жителі Дніпропетровщини!
Шановні ветерани!
Щиро вітаємо вас зі священним святом – Днем Великої Перемоги!


Мільйони громадян нашої країни, сотні тисяч жителів Дніпропетровщини захищали нашу землю на фронтах, у тилу і в підпіллі. Це той приклад для наслідування, який сьогодні допомагає нам будувати нову країну і нову Дніпропетровщину. 

Наш синівський обов’язок – забезпечити особливу підтримку тих, хто захищав рідну землю від фашистських загарбників. У рамках Соціальних Ініціатив нашого Президента в державі запроваджено комплекс заходів соціальної підтримки ветеранів війни. На Дніпропетровщині впорядковуються пам’ятні міста часів Великої Вітчизняної війни, розроблена програма військово-патріотичного виховання молоді. Ми зберігаємо правдиву історію про ваші подвиги і Велику Перемогу.

Дорогі наші ветерани! Ви мужньо захистили країну від ворога, самовіддано і чесно працювали в повоєнні дні. Для всіх поколінь Ви – гідний приклад доблесті і патріотизму. Ми пишаємося Вами, рівняємося на Вас. Низький Вам уклін. Вічна пам'ять тим, хто віддав свої життя в ім'я життя прийдешніх поколінь.

Шановні земляки! Час вимагає вчинків і від нас. Ми повинні відповідально працювати, поважати і себе, і свою країну. У цьому запорука гідного майбутнього Дніпропетровщини та України!

З великим святом вас, з Днем Перемоги!
Ми пам’ятаємо, ми пишаємось!

З повагою, Голова Дніпропетровської Облдержадміністрації, Олександр Вілкул.
Голова Дніпропетровської обласної ради, Євген Удод.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов