У Кривому Розі розпочато будівництво житлового комплексу «Ювілейний»

Нещодавно, 8 квітня 2016 року по вулиці Співдружності, 88-а відбулося урочисте відкриття будівництва житлового комплексу «Ювілейний» та центру продажу квартир.

Задіяні в будівництві робітники не гають жодної хвилини: активно працює техніка, більшає котлован. Процес швидкий і безупинний.

Управлінням будівництва займається компанія KVSM-group, а генеральним підрядником комплексу є ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Будсервіс». Це компанія, яка була заснована у Києві та зводила низку промислових і житлових комплексів на території України - міжнародні аеропорти Львів та Бориспіль, інші промислові об'єкти, зокрема, шахту Засядька, житлові комплекси в Запоріжжі, Кіровограді, Одесі, Сумах. Тепер на черзі місто Кривий Ріг, на будівельний ринок якого компанія прийшла всерйоз і надовго. Значний час у місті не з'являлися нові житлові будинки,тому годі чекати, треба руйнувати цю негативну традицію!

У Кривому Розі  розпочато будівництво житлового комплексу «Ювілейний» (фото) - фото 1

ЖК «Ювілейний» – це новий сучасний, комфортабельний житловий комплекс, який знаходиться в районі Ювілейної. Він складається з двох цегляних утеплених будинків на 12 поверхів кожен з панорамними вікнами- це 11500 м2 нового якісного житла в 184 квартирах. Комплекс відповідає всім сучасним вимогам: має автономне опалення (котел у кожній квартирі), криті паркомісця для авто та закриту територію з охороною, що дозволить вам спокійно відпускати дітей на ігровий майданчик.

Чому варто обрати саме ЖК «Ювілейний»? Відповідь дуже проста! Компанія пропонує нове якісне житло без історії. Керуючий партнер компанії KVSM-group Сергій Кузьмик запевняє: «Доступне та якісне житло в нашому комплексі стане втіленням мрії багатьох криворіжців! Наш основний девіз: ми будуємо для людей! Термін реалізації проекту 18 місяців».

У Кривому Розі  розпочато будівництво житлового комплексу «Ювілейний» (фото) - фото 2

Придбавши квартиру саме в цьому комплексі, ви не будете відчувати обмеження ні в чому. Будинок розташований у центрі мікрорайону, який одночасно поєднує в собі усі плюси спального та сучасного району з гарно розвиненою інфраструктурою. Для ваших дітей працюють садочки, школи, ліцей, технікуми, музична школа і центр позашкільної освіти. Неподалік знаходяться супермаркети, ринок, аптеки, лікарні, банки, а також кілька храмів. Тут кожен знайде собі заняття на вільний час: чи просто прогулятися проспектом або сквером «Співдружності», сходити до ресторану або нічного клубу, а може, відвідати спортивний зал. (До речі, до кінця року на території комплексу відкриється фітнес клуб Спорт Лайф.) Усе це знаходиться в максимальній доступності, у межах 2-х кілометрів. Комплекс розміщено не на червоній лінії, тому шум машин не буде вам заважати. Транспортна розв'язка дозволить вам швидко дістатися до віддалених куточків міста без пересадок.

У Кривому Розі  розпочато будівництво житлового комплексу «Ювілейний» (фото) - фото 3 У Кривому Розі  розпочато будівництво житлового комплексу «Ювілейний» (фото) - фото 3 У Кривому Розі  розпочато будівництво житлового комплексу «Ювілейний» (фото) - фото 3

Зробіть інвестицію в майбутнє вже сьогодні - і ви отримаєте житло вашої мрії. Забудовник пропонує гнучку цінову політику, а також вигідні умови для придбання 3-х і більше квартир. Ціна фіксується у національній валюті та з безвідсотковою розстрочкою.

Втілюйте ваші найрізноманітніші ідеї разом із ЖК «Ювілейний»! Ви можете вигадати будь-яке планування майбутньої оселі або вибрати з уже запропонованих. Керівник відділу продажу Віталій Мітюшин зауважує: «Ми надаємо максимальну кількість варіантів планування для жителів комплексу. У нас уже є готові варіанти від однокімнатних до п'ятикімнатних квартир, які ми залюбки запропонуємо нашим покупцяму центрі продажів ЖК «Ювілейний». Але можливості клієнтів набагато ширші. Якщо у майбутнього мешканця будинку є побажання щодо планування житла, він може самостійно спроектувати собі квартиру».

У Кривому Розі  розпочато будівництво житлового комплексу «Ювілейний» (фото) - фото 4

Цінна інформація для потенційних жителів комплексу: до кінця квітня стати власником квартири можна лише за 150000 гривень (перший внесок)!

Не прогавте свій шанс! Приходьте до центру продажів квартир ЖК «Ювілейний» якомога швидше та інвестуйте в житло вашої мрії!

Центр знаходиться за адресою: вулиця Співдружності, 88а. Ми чекаємо саме на вас!

Детальна інформація про об'єкт за телефоном: (068)988-38-38 (відділ продажу забудовника), на сайті uvileyniy.com.ua, або звертайтеся на пошту sale@uvileyniy.com.ua

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)