Тендери

Після набуття чинності Закону України «Про здійснення державних закупівель», у якому прописані основні положення проведення тендерів в Україні, кількість охочих взяти в них участь значно зросла. Якщо менеджер-початківець вважає, що в підготовці та проведенні тендеру все зрозуміло та легко, то це велика його помилка. Краще добре вивчити найдрібніші нюанси перед першим у житті тендером, ніж почати свою управлінську діяльність з грубих помилок з поганими наслідками, що «потягнуть» за собою збитки та фінансові втрати.

 

Перший етап – підготовчий. Перш ніж оголосити тендер, необхідно визначитися з наступним: навіщо це потрібно – цілі, чого хочемо прийти по закінченню цього завдання і, як хочемо це зробити – форма проведення тендерних закупівель. Вище вказані внутрішньокорпоративні дії, і зазвичай проводяться маркетингової службою.

Враховуючи описані причини більшість новачків потребують допомоги в тендерах.

Юридичні компанії пропонують комплексні юридичні послуги для замовників та учасників торгів, здійснюючи супровід тендерів.

Для замовника спеціаліст по тендерам проведе процедуру закупівель та підготує документацію дозволяє провести: відкриті торги (тендери); процедуру запиту цінових пропозицій; підготує переговорну процедуру і обґрунтування процедури; обґрунтує застосування процедури двоступеневих торгів; підготує перелік документів для попередньої кваліфікації учасників.

Незважаючи на те, що проведення державних закупівель (тендерів) в Україні стало прозорим, ми рекомендуємо скористатися юридичним супроводом спеціаліста по тендерам.

У супровід процедури закупівлі (тендеру) для замовника входить:

консультативна допомога, експертне та юридичний супровід торгів (тендерів);

надання необхідних нормативно-правових актів у друкованому та електронному вигляді;

розсилка інформації щодо державних закупівель (у друкованому та електронному вигляді);

юридична експертиза та розробка пакету документів щодо державних закупівель, включаючи документацію конкурсних торгів;

розміщення інформації на веб-порталі Державні закупівлі;

проведення семінарів та тренінгів в приміщенні нашої Компанії або ж у Замовника з питань проведених торгів (тендерів);

консультативна допомога під час призупинення процедури закупівлі або оскарження в Антимонопольному комітеті України;

захист інтересів Замовника в судах всіх рівнів.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов