Серед усього різноманіття газоблоків можна виділити ті, в яких в якості наповнювача застосовують мелений кварцовий пісок, а в якості в'яжучого речовини – вапно. Основними перевагами газоблоків даного виду є їх легкість, а також прекрасна тепло - і звукоізоляція, при цьому ціна в даному випадку, повністю відповідає якості. Також, можна зіткнутися з такими назвами даного матеріалу, як газобетон або газосилікат. По своїй суті газоблоки являють собою певний різновид газобетону, такого виду будівельного матеріалу, який має пористу структуру. Загальний об’єм пор, що містяться у газобетонному матеріалі від виробника, становить до 85 відсотків від загального об’єму блоку. Недоліками дешевих газоблоків, що виготовляють у домашніх умовах, є нерівномірність розподілу пор, яких гарантовано менше, ніж зазначено у інструкції виготовлення матеріалу.

Необхідно відзначити той факт, що газоблоки Львів, купити які можна навіть через інтернет-магазин, мають цілий ряд переваг, таких як морозостійкість, звуконепроникність, міцність при високих навантаженнях і висока надійність, невеликий об'ємний вага, легкість в обробці, економічність і довговічність, а також екологічна і пожежна безпека. Якісні газоблоки, виготовлені на заводі, мають правильну геометрію блочної форми, пори рівномірно розподіляються по матеріалу, повітряні пори мають закриту структуру.

Газоблоки широко використовуються в якості ефективного звукового бар'єра, завдяки високим звукопоглинальним властивостям. Дана характеристика досягається завдяки тому, що повітряна подушка здатна ліквідувати більше шуму. Ця повітряна подушка формується при високому тиску пари. Застосування газобетону дозволяє значно знизити коливання вологості, а також температурну нестабільність, завдяки чому створюється здорова і комфортна атмосфера в приміщенні. Використовуючи такий матеріал, як газобетон, при будівництві будівель і споруд існує можливість збереження прохолоди в літній період часу, а в зимовий створення теплої і комфортної атмосфери. За допомогою деяких інструментів можливо швидко, і при цьому досить якісно використовувати даний матеріал в будівництві. Завдяки даного матеріалу можливе виконання теплової ізоляції на зовнішніх стінах, а також виконання кладки внутрішніх і зовнішніх стін, в тому числі перегородок і підвалів будинків. Завдяки легкості газоблоків значно збільшується швидкість виконання споруди.