Майстер-клас з live-looping від Zapaska

Перша лайвлупінг діва України Яна Шпачинська (учасниця гурту Zapaska) зніме частину таємних риз із процесу живого семплування. Як лупити не криво і красиво? Що підлягає залупленньу, а що ні? Секрети малого і великого музичного кільця крізь призму семіотики уроборосу. Лупайте цю скалу, як заповідав Іван Якович! Запрошуємо музикантів, бітбоксерів, жонглерів та стоїків.

Live Looping (з Вікіпедії) - процес виконання музичного твору, який полягає в записі і відтворенні закільцьованих аудіо семплів в реальному часі за допомогою спеціальних пристроїв або програмного забезпечення. Такий підхід особливо популярний для імпровізацій, однак дозволяє виконувати і повноцінні композиції, які повинні бути спеціально складені або адаптовані для лупінгамі. Знамениті музиканти, що використовують цю техніку: Dub FX, Beardyman, Rocky Leon, Xander MC, KT Tunstall.

 Zapaska – електро-акустичний інді-поп дует з Кам’янця-Подільського, який сьогодні активно гастролює Україною та Європою. Яна Шпачинська та Павло Нечитайло створюють музику за допомогою традиційних інструментів (гітари, гармоніки, міні-баян, африканських народних інструментів), електронічних (драм-машини, процесорів ефектів), а також принципу Live looping, за яким одні звуки повторюються і накладаються на інші.

Усім учасникам майстер-класа - запрошення на концерт Zapaska - у подарунок!

Веб-сайт гурту: http://zapaskamusic.com/.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites