Перша лайвлупінг діва України Яна Шпачинська (учасниця гурту Zapaska) зніме частину таємних риз із процесу живого семплування. Як лупити не криво і красиво? Що підлягає залупленньу, а що ні? Секрети малого і великого музичного кільця крізь призму семіотики уроборосу. Лупайте цю скалу, як заповідав Іван Якович! Запрошуємо музикантів, бітбоксерів, жонглерів та стоїків.

Live Looping (з Вікіпедії) - процес виконання музичного твору, який полягає в записі і відтворенні закільцьованих аудіо семплів в реальному часі за допомогою спеціальних пристроїв або програмного забезпечення. Такий підхід особливо популярний для імпровізацій, однак дозволяє виконувати і повноцінні композиції, які повинні бути спеціально складені або адаптовані для лупінгамі. Знамениті музиканти, що використовують цю техніку: Dub FX, Beardyman, Rocky Leon, Xander MC, KT Tunstall.

 Zapaska – електро-акустичний інді-поп дует з Кам’янця-Подільського, який сьогодні активно гастролює Україною та Європою. Яна Шпачинська та Павло Нечитайло створюють музику за допомогою традиційних інструментів (гітари, гармоніки, міні-баян, африканських народних інструментів), електронічних (драм-машини, процесорів ефектів), а також принципу Live looping, за яким одні звуки повторюються і накладаються на інші.

Усім учасникам майстер-класа - запрошення на концерт Zapaska - у подарунок!

Веб-сайт гурту: http://zapaskamusic.com/.