The Real Group

Цей свіжий креативний проект заявив про себе на українській Jazz'овой сцені на рубежі 2012-2013 года. Коллектів складається як з досвідчений і авторитетних джазменів, так і з молодих, повних ентузіазму, музикантів.

В основі творчості гурту - авторський матеріал учасників, який, власне і є пріоритетом, а також твори світових музикантів, що вчинили головниї вплив на творчість "The Real Group". Незвичний склад інструментів, а також використання сучасної апаратури в поєднанні з акустичним звучанням саксофона створюють неповторний саунд, який не сплутаєш ні з чим, а ритмічна канва не залишить байдужими навіть найбільш стриманих слухачів!

Склад "The Real Group":

  • Артем Васильченко - Саксофон
  • Володимир Вошколуп - Гітара
  • Сергій Кравченко - Бас-гітара
  • Роман Яковчук - Ударні

Зверніть увагу, що двоє з учасників гурту - гітаріст Володимир Вошколуп та бас-гітарист Сергій Кравченко, який власне і є засновником гурту, народилися і сформувалися як музиканти в Кривому Розі!

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites