English club

Кожну середу ще одна безкоштовна можливість від культурно-громадського центру ШELTER+:

16:00 - 1 рівень (базовий)
18:00 - 2 рівень (просунутий)

- Нестандартне вивчення англійської з носіями мови

- Ведучі з Північної Америки

- Ігри та конкурси

- Спілкування в хорошій компанії.

 
Детальніше: http://vk.com/club23145629
 

Запрошуємо вас разом з нами пережити нові емоції і доторкнутися до незвичного до нас явища плейбек-театру. Наші гості – перший в Дніпропетровську плейбек-театр «Сусіди» і його директор, Роман Кандибур,організатор фестивалів «Сяйво» і «Двара» а також співзасновник руху «Етнодрайв», впевнені, що відчуття ці незабутні: «Одним з найбільш важливих завдань Плейбек-театру є почуття глядача, коли він іде з перформансу, почуття що всі люди, які сидять в залі - це його сусіди, друзі товариші. Щось відгукнулося, хтось став ближче. І глядач, йдучи з виступу Плейбек театру, буде трохи менш самотнім, ніж до приходу на перформанс. Всі ми - мешканці однієї Землі, і всі ми за великим і малим рахунком - сусіди».

Веб-сайт: http://vk.com/playbacksosedi

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites