Зустріч з авторами книги "14 друзів хунти"

Запрошуємо всіх поціновувачів книг на презентацію нашумілої збірки «14 ДРУЗІВ ХУНТИ».

"14 друзів хунти" – це книга, яка написана в жанрі військової антології, 14 авторів: воїнів, волонтерів, блогерів, яких безпосередньо торкнулися події на сході України, вони щиро діляться історіями, які мали місце в їх житті у вирі подій останніх років.

Під час презентації збірки автори поділяться творчими планами та розкажуть про те, як проходив процес творення проекту «14 ДРУЗІВ ХУНТИ». У глядачів буде змога придбати книгу з підписами авторів.

Купуючи збірку «14 ДРУЗІВ ХУНТИ» ви не тільки отримаєте естетичне задоволення від прочитаних оповідань, але і долучитесь до благодійності, оскільки 20 грн. з кожної проданої книги йде на підтримку армії (по 5 грн. чотирьом фондам: Повернись Живим, Госпітальєри, Народний Тил і Захисники Маріуполя).

Ціна книги: 180 грн.

Книга та її автори викликали величезний суспільний та медійний інтерес до себе, оскільки на презентацію збірки в Києві, неочікуваною, завітав Президент України Петро Порошенко.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites