Серія зустрічей "Бізнес в Україні – відверто від практика". Олександр Козаченко

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Запрошуємо всіх молодих підприємців, а також тих, хто лише планує поринути в бізнес, на серію зустрічей з Олександром Козаченко, досвідченим підприємцем.

 

Олександр Козаченко – в бізнесі 20 років, розпочинав 5 кампаній у різноманітних сферах: інжиніринг, промисловий сервіс, будівництво, послуги, обслуговування багатоквартирних будинків, до керівництва трьома і сьогодні дотичний особисто. Керував колективами з 200 працівниками, постійно проводить переговори щодо багатомільйонних угод, не раз перебудовував свій бізнес, щоб бути максимально ефективним в умовах, що змінюються. Постійно підвищує свій професійний рівень. Постійно підтримує різні благодійні і соціальні проекти.

Ми ретельно відберемо групу молодих людей, які матимуть змогу абсолютно безкоштовно відвідати серію з 3 1,5-годинних зустрічей, на яких Олександр відверто ділитиметься своїм досвідом.

За підсумком бізнес-сесій буде відібрана команда молодих спеціалістів, підприємців, яким буде запропоновано працевлаштування або партнерський статус в бізнесі.

«Навіщо мені це треба? – пояснює Олександр, - Я вірю в Україну, вірю в той великий потенціал, який є в нашій країні. Зараз ми в дуже непростій ситуації, і саме від малого і середнього бізнесу в першу чергу залежить, чи зможемо ми його реалізувати. Мені вже 50, я багато чого досяг і вважаю, що це мій обов'язок перед, вибачте за пафос, нашою країною, містом – ділитися досвідом з молоддю, тими, хто має прийти нам на зміну»

Якщо ви зацікавлені взяти участь у цій серії зустрічей, обов'язково заповніть форму: https://goo.gl/yHJQFU.

Коли набереться група - ми повідомимо відібраним учасникам інформацію про час зустрічей.

Другие события сейчас

Мастер-класс по акриловой живописи каждую субботу
Тату-фестиваль
18 - 19 августа, 10:00
Проспект Почтовый
Летний читальный зал
22 июля, 10:00
Центрально-Городской р-н, ул. Заречная, 1а

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites