#УслышьМеня

Автори фільму  створили унікальну історію про глухих людей, це перше повнометражне документальне кіно про глухоту.

Фільм  — про тих, хто успішно долає життєві обставини, і тих, кому потрібно допомогти знайти себе. Герої фільму — бізнесмени і філософи, артисти і художники, звичайні на перший погляд люди, повз яких ми можемо проходити щодня на вулиці чи в метро. Вони здатні на багато що, а якщо їм допомогти з інтеграцією, почути, прийняти — і досягнуть багато чого, і дійсно зможуть стати частиною суспільства.

Тисячі людей в Україні мають різні порушення слуху, частково чи повністю живуть в тиші. Це фізична особливість, інвалідність.

Таких людей прийнято називати глухими, але вони, як і ті, що чують, хочуть самореалізації, мріють, мають таланти і бажання інтеграції в суспільство, їм потрібні рівні можливості та взаємоповага.

Автори фільму створили унікальну історію про глухих людей, це перше повнометражне документальне кіно про глухоту. Автор ідеї та генеральний продюсер проекту Микита Тихонов-Рау і режисер фільму, його дружина Ольга Арлаускас продовжили сімейну історію роботи з непростими соціальними темами. Прапрадід Микити Федір Рау на початку 20 століття разом із дружиною відкрили в Росії перший дитячий садок для дітей з порушенням слуху та успішно вчили їх висловлюватися жестовою мовою. У фільмі є озвучка і субтитри.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Просмотр художественного фильма каждый четверг
Кинопоказ художественного фильма на языке оригинала
Кинопоказ художественного фильма на языке оригинала

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites