Тренінг «Активні громадяни» від Британської Ради

У рамках програми “Активні громадяни” Британська Рада надає гранти на реалізацію соціальних проектів обсягом до 500 фунтів (15 000 грн.)!

Громадська організація "Клуб економістів" (м. Київ) оголошує набір на тренінг програми "Активні Громадяни" від Британської Ради.

“Активні громадяни” – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.
Мета тренінгу – залучити до співпраці активних членів громадських організацій, учнівський та студентський актив, свідомих та небайдужих жителів міста, що готові ініціювати, реалізовувати та підтримувати проекти у різноманітних напрямках соціальної сфери для покращення загального благополуччя та сталого розвитку нашої громади.Кожен учасник тренінгу отримає сертифікат міжнародного зразка та можливість продовжити навчання на всеукраїнських семінарах та тренінгах Британської Ради, бути локальним фасилітатором програми та організовувати власні тренінги) Під час тренінгу учасники також навчаться писати власні проекти локальної соціальної дії, після чого матимуть можливість відправити їх на конкурс грантів до Британської ради.

У рамках програми “Активні громадяни” Британська Рада надає гранти на реалізацію соціальних проектів обсягом до 500 фунтів (15 000 грн.).

Фасилітувати тренінг будуть національні фасилітатори програми Ба Медун та Марина Поліщук.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites