Особиста інформаційна безпека

Світлана Машаровська (м. Київ) , PhD у галузі політичних наук. Автор дисертації присвяченій маніпулятивним технологіям.

Більше двох років Україна знаходиться в епіцентрі інформаційної війни. Медіа і соцмережі є полігоном для маніпуляторів, які непомітно впливають на нашу свідомість. Джерелом дезінформації може бути ваша стрічка новин у Фейсбуці, телевізійна програма або навіть сусід. Тому вміння відрізняти провокації і не піддаватись зовнішньому впливу стає важливою навичкою.

Запрошуємо вас на лекцію, присвячену способам виявлення та знешкодження маніпуляцій у суспільно-політичній сфері. Ви дізнаєтесь навіщо атакують вашу свідомість і якою мірою ви вразливі до цих атак. З’ясуєте як виробити в собі стійкість до подібних технологій. Крім того, дізнаєтесь, які маркери допоможуть розпізнати та нейтралізувати маніпуляцію.

Лектор - Світлана Машаровська (м. Київ) , PhD у галузі політичних наук. Автор дисертації присвяченій маніпулятивним технологіям, рівням та способам протидії їм. Лектор класів з політичної та громадянської освіти. У 2006-2014 р.р. – працювала у корпоративних і політичних комунікаціях. З 2014 р. до сьогодні − директор агенції «Масс коммунікейшнз», що спеціалізується у тому числі на комунікативних стратегіях та протидії інформаційним атакам. Консультувала багатьох успішних політиків нової хвилі. Має значний досвід виявлення і знешкодження дезінформації.

Долучайтесь до заходу щоб зрозуміти як діють пропагандисти та не дати ввести себе в оману. Як залишатись ефективним та захистити від стресу близьких і друзів. Лекція також буде корисною тим, хто професійно працює з інформацією: журналістам, піарникам, активістам.

Вхід безкоштовний, але ми закликаємо усіх глядачів зробити пожертви, які підуть на організацію подібних заходів.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Мастер-класс по акриловой живописи каждую субботу
27 октября, 15:00
Интуитивная работа с метафорическими картами
27 октября, 15:30
Развивающие занятия для детей
Тренинг Марины Вищеня
28 октября, 11:00

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites