Співачка Тетяна Піскарьова привезе до рідного міста справжню музику кохання. В п'ятницю,відбудеться сольний концерт заслуженої артистки України під назвою «Люблю».

«Люблю» - це не просто моя нова концертна програма, це стан душі, яким я готова поділитися з людьми, які люблять життя та всі його грані, - говорить Тетяна. - Проживши певний відрізок життя, можу сказати, що знайшла себе та свою гармонію, свою силу та слабкість, і що настав той прекрасний жіночий час, коли я можу розповісти дещо про кохання мовою музики, поезії та почуттів. Я не кличу вас, дорогі глядачі, на сповідь... Бо ще занадто молода й сповнена планів на майбутнє! Я запрошую Вас на прекрасний вечір зізнань у коханні - з гумором, щирістю та легким ставленням до життя, незважаючи ні на що! Адже ми живемо лише один раз!!!»

Тетяна Піскарьова приготувала для земляків нову концертну програму, в якій звучатимуть неймовірно ніжні та емоційні мелодії кохання. Гості концерту «Люблю» зможуть насолодитися відомими та новими піснями Тетяни, а також хітами української естради в особливому аранжуванні у супроводі кращих музикантів країни.

Спеціальні гості концерту - талановитий криворіжанин, фіналіст шоу "Україна має талант", Денис Зав'ялов та шоу-балет Believe під керівництвом хореографа Олексія Пастухова.

Подаруйте своїй коханій людині свято музики кохання!