Активісти руху «Сильних громад» провели аналіз діяльності органів місцевого самоврядування на предмет відкритості, прозорості та ефективності комунікації місцевого самоврядування, використавши методологію що складається із 132 критеріїв. Основним завданням аналізу було виявлення проблем діяльності органів місцевого самоврядування, рівня його комунікації з громадянами та відкритості роботи. Спікери також розкажуть про форми участі громадськості у прийнятті важливих рішень та варіанти співпраці об’єднаних громад із місцевою владою.

«Сильні громади» провели аналіз та презентували результати дослідження в 11 містах Донецької та Луганської областей. У Кривому Розі відбудеться 12 круглий стіл.

Під час круглого столу учасникам та представникам місцевого самоврядування презентують рекомендації щодо того, як поліпшити відкритість, прозорість та ефективність комунікації місцевого самоврядування. Також, в рамках круглого столу відбудеться обговорення важливих проблем громади та буде запропоноване об’єднання зусиль активної громади і місцевого самоврядування до їх вирішення.