Регіональний ландшафтний парк Балка Кобильня

Техногенні екскурсії є перлиною Криворіжжя, але народна мудрість стверджує: "що занадто - то нє здраво". Тому ми пропонує поки відпочити вам від кар’єрів та шахт та помандрувати за місто - відвідати історико-культурну та природну перлину Криворіжжя – Регіональний ландшафтний парк «Балка Кобильня».
Це об’єкт природно заповідного фонду Дніпропетровщини, нещодавно створений для збереження унікальних історико-культурних та природних пам’яток.

Ми відвідаємо одне з найстаріших сіл нашого регіону – колишнє козацьке поселення Шестерню, в якому збереглись будівлі 18 століття, відвідаємо стародавній козацький цвинтар з багаточисельними кам’яними хрестами. Далі екскурсійний автобус довезе нас в саму балку Кобильню, де ми дізнаємось багато цікавого про рослинний, тваринний світ та геологічну будову цієї, багато в чому унікальної, балки.

Тривалість екскурсії – 5 годин.
Екскурсовод – Герасимчук Олексій.

З собою – зручний одяг та взуття, перекус (тормозок).
Друзі, реєструйтесь заздалегідь за тел. (097) 209 39 10, оскільки в маршрутці обмежена кількість місць.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Игра каждую среду

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Объявления
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites