Цирк на воде

Новий колектив «Цирк на воді» – яскраве і веселе дійство-дивертисмент. Програма дивно органічно поєднує кілька видів мистецтва: багатожанровий цирк, музику, хореографію дівчата з синхронного плавання і художнє оформлення. Тут беруть участь і акробати, і еквілібристи, і гімнасти, і звичайно, клоуни.

Циркове феєричне видовище на воді об'єднує багато оригінальних номерів. Артисти з професійною майстерністю використовують воду для більш виразного виконання своїх творів циркового мистецтва. Демонструвалися подібні видовища ще в давньоримському Колізеї на арені, заповненої водою.

У цій яркій виставі номера різних жанрів, тварини, рептилії і навіть птахи з морськими котиками. Органічно поєднуються з водою красиві русалки балетної групи, а на механічних висувних містках і майданчику танцює ще одна балетна група.

Повітряні гімнасти на полотнах здивують небезпечними трюками. А коли в манежі, залитому водою, з'являється дресирувальниця з величезним крокодилом і величезним удавом, глядачі від хвилювання не залишать байдужими.

Калейдоскоп золотих квітів сяє на воді в лазерних променях, а в руках білі голуби. Це незабутнє казкове видовище.

Особливо вражає «Гра з вогнем» – на майданчику група артистів крутять на ланцюгах чаші з вогнем. Це вогняне шоу створює магічну атмосферу, яка обіцяє незвичайні відчуття.

У самому центрі басейну на майданчику в струменях води гратиме з хула-хупами справжня німфа.

Решта номерів цього яскравого, неповторного спектаклю теж оригінальні і цікаві.

У цій програмі циркові клоуни – істинний скарб – вони успішно використовують воду під веселий сміх залу.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Цирковое представление

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Объявления
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites