Щороку у третю суботу травня по всій Україні зранку до вечора лунає вулична музика - професіонали та аматори виступають пліч-о-пліч цілий день. День Вуличної Музики - це найкращий день в році!

На День Вуличної Музики буде 3 локаціїї з офігєнною підзвучкою. Цього року зареєструвалася велика кількість музикантів! І це дуже круто! Хочимо познайомити всіх з командою, з гарними хлопцями, кожен з них відповідає за свою локацію і зробить усе можливе і неможливе, щоб нашим криврізьким музикантам виступити на всі 200 відсотків.

Знайомтеся, Артем Ларічев, музикант гурту By DeFault, котрий відповідає за локацію у Країни Вин, і вже з 12.00 почне лунати його локація і гарні гурти.

Друга локація в нас буде біля пам'ятника Поштовим голубам, (кафе Папа Італіяно, Паровоз). Відповідає за звук та підключку Юрко Назаренко, культурно-громадський діяч на Шелтер+, співак, музикант. Тож з 13.00 чекаємо всіх на Карла Маркса.

Третя локація з дуже потужною підключкою буде на Арт Майдані. Відповідальний за музикантів Олексій Жиронкін, музикант, саксофоніст, гурт Drum & Tuba Band, та звукорежисер Дмитро Канєвьский, музикант, гурт City Style. Локація стартує 21 травня о 10 ранку та завершуєтсь о 10 вечора. Також тут на вас чекають майстри Hand Made, художники та солодкий мед.