Вікенд найкращої соціальної реклами 2015 року

Минулого року в Києві з успіхом пройшли підсумкові покази найкращої соціальної реклами за 2015 рік. До програми увійшли як переможці відомих рекламних фестивалів світу, так і зовсім нові емоційні ролики.

І вже цієї суботи  ми запрошуємо вас переглянути все найцікавіше з цього різноманіття.
Соціальна реклама покликана нагадати людям про те, що по-справжньому важливо в житті. У програмі вікенда будуть піднятті найактуальніші теми: боротьба з курінням, зловживання алкоголем, екологія, охорона навколишнього середовища, безпека на дорогах, СНІД, насилля в сім'ї та сімейні цінності, прояви людяності і т.п.

Всі ролики зняті в досить цікавому та оригінальному стилі - смішні, чуттєві з неочікуваним фіналом. Режисери зробили все, щоб своїми роботами торкнутися серця кожного глядача.
Емоції вам гарантовані!

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites