Вулична поезія

Антологія "Вулична поезія" випущена в контексті харківського осередку мистецької платформи "Вулична поезія".
Дванадцять молодих поетів, чиї тексти і склали збірку, подорожують Україною, презентуючи справжню поезію вулиць, обмінюючись думками і настроями. Головними натхненницями проекту стали Юлія Максимейко та Юлія Баткіліна. Вони відбирали авторів та упорядковували збірку. А Ігор Зарудко - один з авторів - запропонував зробити її благодійною – кошти, отримані з продажу, перераховуються на потреби фонду «Таблеточка», що опікується важкохворими дітьми.

Саме дівчатам належить концепція антології. Юлія Баткіліна говорить, що народилася вона з діяльності поетичного осередку: «Міська тема навіювалася характером наших зустрічей – у місті, переважно з містянами. Сама збірка формувалася якийсь час, і спеціального відбору не було. Звісно, ми хотіли мати тексти високого поетичного рівня, але у мене іноді відчуття, що автори самі до нас прийшли і припали до теми цій збірці».

Самі автори запевняють, що ця збірка – не лише якісний зріз харківського літературного простору, а й історія про те, як допомогти тим, кому це потрібно, роблячи те, що любиш.


Приходьте познайомитися творчістю харківських авторів, та просто поспілкуватися  з 17-00 до 19-00.
Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Мастер-класс по акриловой живописи каждую субботу
27 октября, 15:00
Интуитивная работа с метафорическими картами
27 октября, 15:30
Развивающие занятия для детей
Тренинг Марины Вищеня
28 октября, 11:00

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites