Lots of socks

Культурно-громадський центр ШELTER+, театральна студія "Ванильные качели", Об'єднання Відповідальних Громадян, БФ "Сонячні діти Криворіжжя" запрошують приєднатись до Флеш-мобу "Lots of socks", який проходить у світі 21 березня, в Міжнародний день людей з синдромом Дауна.

Суть флеш-мобу:
звернути увагу суспільства на проблеми людей із синдромом Дауна. Ми пропонуємо кожному надіти в цей день різнокольорові непарні шкарпетки (чи зробите зі шкарпеток шарф або краватку, можна просто прив'язати їх до сумки, вкласти в кишеню піджака) і за допомогою такого незвичайного аксесуару відчути себе, не таким, як усі. Зрозуміти, що значить жити під пильними і часто недобрими поглядами оточуючих.

Отже, 21 березня:
- одягайте різні шкарпетки;
- робіть селфі та викладайте у соц. мережах;
- використовуйте хештеги #WorldDownSyndromeDay #LotsOfSocks #WDSD;
- придбайте спеціальні шкарпетки з написом "World Down Syndrome Day" - 21 грн. (гроші підуть в фонд "Сонячні діти Криворіжжя");
- приходьте на Благодійну виставку в ПК Артема;
- розкажіть іншим людям про суть флешмобу.

21 березня відзначається Всесвітній день людей із синдромом Дауна. Ця дата пов'язана з природою цього генетичного розладу, або трисомії 21 хромосоми. Це означає, що люди із синдромом Дауна в 21 парі хромосом замість двох, мають три хромосоми.

Ідея флешмобу полягає у збільшенні поінформованості суспільства про те, чим є синдром Дауна та наголошенні на проблемах та потребах людей з трисомією. Ми хочемо, щоб вони та їхні родини не мали відчуття, що вони є гіршими за інших лише з огляду на те, що вони мають певні відмінності!

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites