Кайдашева сім’я

... Жили-були Кайдаші: Омелько Кайдаш, його дружина Маруся Кайдашиха, сини Карпо і Лаврін...

Сини одружилися, з'явилися в будинку невістки — Мотря і Мелашка. Декілька сімей — під одним дахом.

Природно, кожна подружня пара хотіла мати власне родинне гніздечко, але не завжди ось так відразу виходить, як бажається. Все, як і зазвичай в роду людського: свої радощі, печалі, звички, сварки і примирення.

Одвічні проблеми старшого і молодшого поколінь. Одвічні повсякденні проблеми життя, коли перетинаються поняття «моє» і «не моє».

Комічні ситуації перемежаються з подіями драматичними. Все, як завжди: будні і свята (сватання, весілля, хрестини, поминання і так далі)... сусіди, куми, гості.

Перед нами хроніка життя однієї сім'ї. Ніби перевертаємо сторінки життя — класичній повісті Івана Нечуя-Льовіцкого.

Сварки в сімействі, такі, на перший погляд, смішні і необгрунтовані, нагадують в чомусь і нас, сьогоднішніх, в наших складних родинних взаєминах, в спілкуванні з сусідами, та і деколи в ширшому сенсі, в масштабах всієї держави, всієї країни.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites