Змінити майбутнє

Об'єднання Відповідальних Громадян презентує відкриту презентацію книги молодого українського політика і науковця Віктора Андрусіва «Змінити майбутнє». Щира розмова про те, якою може і має стати Україна, за участі автора понад 50 наукових та публіцистичних статей з проблем політичної системи, реформ та Конституції, котрий нарешті дебютував зі своєю першою повноцінною книгою.

Безперечною заслугою автора є те, що він не обійшов увагою жодне гостре політичне питання, яке хвилює широку громадськість, як українську, так і міжнародну. У книзі вміщено ґрунтовні роздуми про розвиток політичного майбутнього, про образи економіки майбутнього. В ній ідеться про декілька варіантів розвитку політичного майбутнього. Образи економіки майбутнього, які висвітлені в книзі політичних спогадів, можуть стати цінними для України і всього світу.

Докладніше про автора: https://vk.com/topic-80323516_30707631

«Книга Віктора Андрусіва – це спроба змоделювати майбутнє і головне показати читачам, що маючи візію простіше досягти змін, а також посилити впевненість, що кожен в країні має свою місію, відповідальність та обов’язок допомогти Україні перейти в перший світ»
Ганна Гопко, координатор проекту «Реанімаційний пакет реформ», перший номер у списках партії "Самопоміч" на останніх виборах.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites