Україна. Дух Волі

В приміщенні Палацу молоді та студентів відбудеться благодійна акція "Зігрій солдата". Всі зібрані кошти від благодійнох акції підуть на придбання теплих речей для солдатів.

В програмі акції:

- театралізована хореографічна вистава "Україна. Дух Волі".

В основі вистави – алегорична легенда про Вільних Птахів, які через підступи долі, були позбавлені свободи. Але любов зробила їх безстрашними. В них прокинувся Дух Вільного Птаства і покликав зграю у Політ!

Театралізована хореографічна вистава поєднує в собі українські етнічні танці з сучасними напрямками хореографії , що супроводжуються музикою етно-гурту ДахаБраха.

Вистава «Україна. Дух Волі» навмисно створюється на базі хореографії, адже це універсальна мова мистецтва. Проект розрахований, як на українського глядача так і на глядачів Грузії, країн Європи, Українські діаспори Америки, Канади та інших країн світу.

- виставка дитячих малюнків "Янгол-Охоронець"

- виставка робіт молодих художників "Моя країна - Україна"

Організатори: Міжнародний благодійний фонд "Добра справа".

 З приводу організації заходу та запрошень звертайтеся за адресою: вул. Волгоградська, 12, офіс 209 та за телефонами: (056) 409-55-90 и 098 077 22 33.

Рекомендована вартість благодійного внеску: від 50 до 200 грн.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites