Зміна рил біля корита чи Зміна правил гри?

Об’єднання Відповідальних Громадян презентує відкриту лекцію від відомого київського адвоката, громадського діяча, лідери партії «Спільна дія» Тетяни Монтян «Зміна рил біля корита чи Зміна правил гри?».

Тетяна Монтян відома не тільки своїми виграними справами, науковими статтями і перекладами ще більш наукових книжок, а й своєю боротьбою проти ЖКХ, міліції, забудовників, політиків з усіх таборів і не дуже розумних користувачів соціальних мереж. Боротьба ця ведеться на межі фолу, і іноді межа, скажімо прямо, перетинається. Але паралельно з тим Тетяна займається просвітницькою діяльністю, допомагає нужденним, розводить котів і виховує чотирьох синів.

На лекції ви отримаєте науково обгрунтоване пояснення, чому влада в Україні настільки корумпована, а рівень життя настільки низький. Дізнаєтесь, як закони впливають на наш горизонт планування, і як горизонт планування впливає на економіку. Зрозумієте зв'язок між майновими правами, відкритими кадастрами та бажанням нарощувати адмінресурс.

Лекція буде корисною, хоча і може висадити в повітря мозок, тим, хто щиро відстояв Майдани 2004 і 2014 років, але так і не відчув очікуваного покращення.

Ще більш корисною лекція буде для тих, хто зрозумів, що для системних змін треба щось більше, ніж просто вийти на Майдан і, навіть, вмерти на ньому, і готовий наполегливо і довгостроково працювати заради цих змін.

Також на зустрічі можна буде придбати книгу Елінор Остром, яку Тетяна Монтян власноруч переклала і вважає чи не найважливішою науковою працею для сьогоднішньої України.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites