Україно-британський круглий стіл

Британська Рада (http://www.britishcouncil.org/uk/ukraine.htm) – провідна некомерційна міжнародна організація, що представляє Сполучене Королівство у галузі освіти і культури та Молодіжно-підлітковий центр ШELTER+ (http://shelter-plus.com/) запрошують Вас приєднатися до обговорення того, як різні інституції нашого суспільства можуть більш ефективно співпрацювати заради досягнення позитивних змін в нашому суспільстві.

Представник МПЦ ШELTER+ Юлій Морозов в рамках партнерського візиту, організованого Британською Радою, відвідав Ньюкасл, і тепер Шелтер+ приймає візит у відповідь наших колег, які зацікавлені в певному партнерстві з організаціями третього сектору в Кривому Розі. Центральним заходом буде круглий стіл, де гості радо познайомляться з колегами з нашого міста, а також поділяться своїм досвідом, і проведуть міні-семінар на оголошену тему.

До зустрічі буде запрошено громадських активістів міста, представників міської і районних адміністрацій.

Головним експертом виступить гість з Британії Джим Робертсон, знаний в Британії експерт з соціальної політики і соціальної роботи, з 30-річним досвідом викладацької діяльності в Університеті Ньюкасла. Має досвід реалізації міжнародних проектів в Британії, Німеччині, Фінляндії та Чехії. Зараз є со-директором «Community Resilience Project» і проектним консультантом «Churches Regional Commission in the North East».

Також в зустрічі приймуть участь Паулін Біттлстоун, співпрацівниця проекту «Newcastle Conflict Resolution Network», Лінда Вільямс , що працює у сфері розвитку громади «East End Community Development Alliance», та Блеклорд Білалу, що координує проекти в сфері громадського здоров’я та захисту прав етнічних меншин.

Якщо ви зацікавлені взяти участь у заході, повідомте, будь-ласка, до 21 червня телефоном: 067 539 24 86 (Юлій Морозов).

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Мастер-класс по акриловой живописи каждую субботу
27 октября, 15:00
Цирковое представление
Интуитивная работа с метафорическими картами
27 октября, 15:30
Развивающие занятия для детей

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites