Відкрита Ніч – Дубль 17

Молодежно-подростковый центр Шелтер+ за підтримки Об’єднання Відповідальних Громадян презентують Фестиваль "Відкрита Ніч – Дубль 17"фактично єдиний на сьогодні фестиваль національного кіно.

Цей фестиваль - найкоротший у світі - він триває лише одну червневу ніч просто неба на Андріївському узвозі в Києві і паралельно в 23 містах України - від Львова до Маріуполя. Цього року вперше фестиваль відбудеться в Кривому Розі.

Мета фестивалю - підтримка національного кінематографу, а також фільмів спільного та іноземного виробництва, які зберігають традиції українського мистецтва, пропонуючи нові концепції його розвитку, самоідентифікації та існування в спектрі світових національних кінематографій

В суботу, 28 червня о 21:00 в Києві почнеться урочиста церемонія відкриття, яку всі партнерські майданчики, і наш в тому числі, транслюватиме онлайн. О 22:00 – почнеться власне показ – фільмів, художніх, анімаційних, документальних, відзнятих за останній рік українськими режисерами – як студентами, так і професіоналами.

Унікальною особливістю фестивалю є безпосереднє залучення всіх глядачів до визначення переможців в різних номінаціях. Кожен глядач заповнить анкету, результати швидко підсумуються, і вже о 4:10, 29 червня, будуть оголошені переможці. Все це також транслюватиметься онлайн в Шелтер+.

Ми спробуємо зробити фестиваль дуже затишним і домашнім. Ви зможете розміститися або на стільцях, або просто на підлозі, на карематах, матрасах, подушках – наших, чи тих, які принесете з собою. Всю ніч будуть доступні гарячий чай, кава, а також частування за дуже доступними цінами.

Вхід безкоштовний, але ми закликаємо усіх глядачів зробити пожертви (від 15 грн.), які ми передамо на потреби української армії або біженців (Зараз вивчаємо потреби, і за день-два оголосимо, в які надійні руки передамо гроші).

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Просмотр художественного фильма каждый четверг

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites