Docudays.ua

До програми цьогорічного Мандрівного фестивалю увійшли фільми-переможці 10 Міжнародного фестивалю про права людини DocudaysUA, який відбувся у Києві з 22 по 28 березня 2013 р., а також фільми-призери найвідоміших кінофестивалів документального кіно.

Цього року правоосвітні заходи та кінопокази на фестивалі DocudaysUA об’єднані спеціальною темою – «Вибір є!». Головна ідея – на прикладі героїв документальних фільмів з різних країн показати українському глядачеві, що у кожного з нас завжди є вибір: терпіти насильство в сім'ї чи боротися з ним; вимагати від влади прозорості та відкритості у прийнятті рішень чи давати хабарі;

Окремою сторінкою Мандрівного фестивалю є добірки фільмів молодих кінематографістів України:

«Ромська мрія» українського режисера Романа Бондарчука

Документальний кіноальманах «Відкритий доступ» (Володимир Тихий, Дмитро Коновалов, Сергій Андрушко, Жанна Довгич, Дмитро Тяжлов, Україна ) – історії п’ятьох українців, які кинули виклик системі.

Документальний кіноальманах «Поза Євро» (Дмитро Глухенький, Наталія Машталер, Андрій Литвиненко, Аліса Коваленко, Любов Дуракова, Іван Зотіков, Наталія Красильникова, Поліна Кельм, Дмитро Коновалов, Україна. Артистична опіка: Яцек Блавут, Сергій Буковський, Дорота Рошковська. Художнійкерівник: Олександр Балагура) розповідає про подіїчервня 2012 року.

Більше про фестиваль: http://www.docudays.org.ua/; http://traveling.docudays.org.ua/;

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Просмотр художественного фильма каждый четверг
Кинопоказ художественного фильма на языке оригинала
Кинопоказ художественного фильма на языке оригинала

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites