DOK (Київ-Донецьк)

Вже вдруге КГЦ Шелтер+ приймає джазових експериментаторів, що порушують всі правила і стереотипи, живуть на два міста і ведуть активну гастрольну діяльність на території СНД.

Концерт в рамках туру на підтримку нової платівки DOK - «Be water», над якою музиканти працювали протягом останніх двох років.
Це їхня нова глибина, нові думки і в чомусь нові вони самі ...
Композицій складаються в єдиний потік: ти йдеш під воду, вона проникає під шкіру, вдихаючи її як повітря, ти наповнюєш легені чистим звуком її дихання ... Розчиняючись в її невагомості, ти стаєш цією водою!
Приємного занурення.

Склад:
Станіслав Іващенко - drums
Євген Кравцов - bass
Артем Васильченко-tenor sax

Початок концерту о 18:00. Вхід - 45 грн.; для студентів, школярів та пенсіонерів - 30 грн. (добровільні пожертви на благодійні проекти ШELTER+).

Після концерту усіх глядачів запрошуємо на афтепаті з безкоштовною кавою, де в неформальній атмосфері можна буде поспілкуватися з музикантами.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites