Запрошуємо на зустріч з правозахисником, дисидентом і політв’язнем радянських часів, сьогодні - президентом Асоціації психіатрів України Семеном Глузманом.

На цій зустрічі пан Глузман, одна з найглобальніших постатей сьогоднішньої України, презентує свою автобіографічну книгу "Малюнки по пам'яті або Спогади відсидента".

У творі Глузман пригадує місяці життя у тюрмі КГБ в Києві, думки, звуки і світ таборів з обличчями друзів, недосяжним лісом навкруги і гіркотою відібраної молодості. Цю книгу він починав писати ще 1989 року.

Книга умовно поділена на дві частини: тюремні спогади та есеї, присвячені друзям. У спогадах Семена Глузмана Василь Стус, Сергій Ковальов, Валерій Марченко та багато інших дисидентів представлені не мучениками чи героями, а пересічними людьми, що мали нещастя народитися і жити у країні тоталітарної брехні, але разом з тим і мужньо їй протистояти.

Політв'язнем психіатр Семен Глузман став у 26 років. Його "провина" полягала в тому, що він провів чесну професійну експертизу опального радянського генерала Петра Григоренка – жертви каральної радянської психіатрії.

Глузман довів, що Григоренко повністю здоровий, а відтак у психіатричній лікарні утримується незаконно. Принциповість і чесність лікаря коштувала йому 7 років таборів і 3 роки заслання.

На презентації можна буде придбати книжку з автографом автора.