DOK

В рамках туру по СНД.

Їх музика не піддається жанровим визначенням - в ній уміло поєднуються і гаражний панк, і експериментальний джаз... Авторитетне видання Fuzz визнало DOK однією з найбільш вражаючих нових груп, зарахувавши дебютну платівку до топ-20 кращих за 2009 рік. 

Порушуючи всі правила і стереотипи, вони живуть на два міста і ведуть активну гастрольну діяльність на території СНД. Їхні живі концерти вражають своєю проникливістю і оскаженілої енергією.

Це потрібно почути!

Прем'єра третьої повноформатної платівки DOK - «Be water», над якою музиканти працювали протягом останніх двох років.

Склад:

  • Станіслав Іващенко - drums
  • Євген Кравцов - bass
  • Артем Васильченко-tenor sax

Веб-сайти гурту: http://vk.com/doklivehttp://www.myspace.com/doklive

 Після концерту усіх глядачів запрошуємо на афтепаті з безкоштовною кавою, де в неформальній атмосфері можна буде поспілкуватися з музикантами.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites