Київський секстет ManSound існує з 1994 року і на сьогоднішній день є провідним вокальним брендом України та країн колишнього СРСР.

Постійні учасники міжнародних джазових фестивалів, ManSound - професіонали високого рівня, що отримали визнання слухачів і музичних критиків у всьому світі.

Сольна програма ManSound була з успіхом представлена в Голландії, Італії, Франції, Австрії, Швейцарії, Хорватії, Словенії, Естонії, Литві, Білорусії, Казахстані, Росії, і США.

Віртуозне виконання творів різних жанрів, технічність і артистизм не залишають сумнівів у тому, що ManSound - одна з найяскравіших вокальних груп сучасності.

В репертуарі секстету - популярні джазові стандарти, Gospel і слов'янський фольклор в оригінальних аранжуваннях. Як і більшість вокальних колективів, ManSound віддають перевагу концертним виступам.

Гармонійний стрій, бездоганне виконання, багата тембральная палітра, природність і емоційність - все це робить ManSound улюбленою групою цінителів якісної вокальної музики у всьому світі.