В цю п'ятницю відбудеться безпрецедентний захід, який об'єднає на одній сцені криворізького казкаря Романа Неділька та екмпериментальний рок-гурт з впевненим жіночим вокалом Marlen.

Роман Неділько презентує свою «Небесну варту» — збірку казок, присвячену воїнам, загиблим у боротьбі за Незалежність України, де головні герої їх діти.
Казки про головне: пам'ять, честь та гідність, про надію та любов до Батьківщини.

Роман з братом, дружиною, друзями та волонтерами відбудовували Дніпропетровський військовий шпиталь, активно допомагали та продовжують допомагати військовим, які постійно прибувають туди з передової, надаючи їм матеріальну та моральну підтримку. Це все і надихнуло автора написати казки для дітей, щоб вони постійно пам'ятали про нашу Небесну варту, яка поклала свої життя для захисту нашого майбутнього. Казки, як ви розумієте, написані на основі реальних подій, свідком яких був автор.

Також, виступить гурт, що стрімко набуває популярності - Marlen. Вони знали один одного давно і грали 5 років для себе, але рік тому вирішили цілком поринути у світ музики! Вони звільнились з робіт, переїхали в Київ і зараз в режимі онлайн знімають свої пригоди і намагаються довести, що без грошей та зв'язків можна пробитись на велику сцену.

Вийде в них, чи ні - поки що відкрите питання, але багатьом буде цікаво почути музику, заради якої 5 дорослих людей змінили своє життя!