Афіша Кривого Рогу - 16.11.24
16 листопада в кіно
Декілька років тому Луцій став свідком вбивства Максимуса від рук свого дядька. Тепер він змушений увійти в Колізей після того, як його дім було зруйновано імператорами-тиранами, які тепер керують Римом. Оскільки на карту поставлено майбутнє імперії, Луцій повинен знайти у собі сили забути минуле, та повернути Риму і його народу колишню славу.
Санта Клауса - Кодове ім'я «Червоний» - було викрадено. Начальник служби безпеки Північного полюса мусить об'єднатися з найвідомішим у світі мисливцем за головами. Разом вони розпочинають буремну кругосвітню місію, щоб врятувати Різдво.
Після подій попередньої частини Едді та Веном змушені тікати, адже тепер їх переслідує два світи, які закручують усе в одну павутину. Тож вони повинні прийняти доленосне рішення, яке стане їхнім останнім танцем.
Епічна пригода про мандрівку робота ROZZUM 7134, скорочено «Роз», що зазнала корабельної аварії на безлюдному острові. Тепер їй доведеться пристосуватися до суворих умов навколишнього середовища, поступово налагодити стосунки з тваринами на острові та навіть замінити батьків осиротілому гусеняті.
Фестиваль вже понад двадцять років привертає увагу до важливих соціальних та політичних тем: захист прав і свобод людини, подолання соціальної нерівності, екологія, збереження культурної спадщини, причини й наслідки воєн, відновлення справедливості. І цим сприяє формуванню активного громадянського суспільства й розвитку документального кіно.
Центральна тема 21 Мандрівного Docudays UA — 10 років триденної війни, яка триває три сторіччя — назва, сповнена протиріч, що стала частиною нового українського фольклору.
Ми говоритимемо про історичну пам’ять, її крихкість та постійні намагання ворогів її змінити й переписати. Про циклічність історії, збереження та пошук ідентичності, а також про відповідальність, покарання воєнних злочинців і нову архітектуру безпеки.
фільм "Дівчинка далеко від дому", режисери Сімон Леренг Вільмонт/ Simon Lereng Wilmont, Аліса Коваленко (2023)
Як це – в тринадцять років опинитися в чужій країні, без батьків, друзів і розуміння, чи вдасться їх ще хоча б колись побачити?
Настя – професійна гімнастка, для якої спорт і її подруги з команди – все життя. Спільно з командою вона здобуває перемогу на всеукраїнському чемпіонаті, але через війну, розвʼязану росією в Україні, їй разом із бабусею доводиться покинути дім і шукати прихистку в Німеччині. А там – починати все спочатку і жити в невідомості. Настя не здається, приєднується до німецької команди гімнасток і наполегливо вдосконалює свою майстерність, вірить в перемогу і своє майбутнє.
фільм "Кіоск", режисер Даніель Стопа / Daniel Stopa (2023)
Це історія дружби між Анею та її свекрухою Лідкою, котра щойно покинула свого чоловіка аб’юзера. Аня – сильна духом і рішуча, Лідка – її протилежність, сором’язлива та стримана. Жінки зустрічаються в газетному кіоску, яким керує Аня, і працюють над запитом про розлучення, аби Лідка могла почати нове життя без страху та насильства.
За допомогою кадрування та інтимності режисер переносить нас в обмежений простір героїнь, фіксує почуття і зв’язок, що поступово виникає між ними, а також процес загоєння ран.
фільм "Київські файли", режисер Вальтер Стокман / Walter Stokman (2023)
Документальна стрічка розповідає історії трьох абсолютно різних людей: подружжя дисидентів Лісових, нідерландського шпигуна-аматора та француженки, яку 50 років тому зрадив «коханий». Після того, як Україна відкрила доступ до архіву КДБ СРСР з безліччю звітів про спостереження за громадянами, героям вперше випала нагода побачити справи, відкриті радянською спецслужбою на них самих. А також нарешті отримати відповіді на питання, що не давали спокою роками.
До обговорення фільму доєднатися Едуард Андрющенко — дослідник, який працював над фільмом "Київські файли", історик та письменник, кандидат історичних наук, головний редактор популярного ютуб-каналу та порталу «WAS», автор книги "Архіви КГБ"
Фільми "Дівчинка далеко від дому" та "Київські файли" мають аудіодискрипцію
Реєстрація: https://forms.gle/jmeU8NVWe5FZdt3J6
«Буча» – це перший великий художній фільм про війну, знятий під час війни. Заснований на реальних подіях, він розповідає історію громадянина Казахстану, який завдяки своєму паспорту має змогу їздити на окуповані Росією території та евакуювати звідти мирних жителів. Він бачить своїми очима все, що відбувається у Бучі та інших окупованих містах і селищах: героїзм простих українців та жорстокість окупантів. Це фільм, який дарує надію, що вся Україна буде звільнена так само, як і Київщина.
Дія фільму починається через п'ять років після подій другої частини, де головна героїня Сієнна Шоу намагається відновити своє життя після пережитого жаху. Однак спокій триває недовго - клоун Арт і Вікторія пробуджуються, щоб розпочати нову хвилю вбивств.