Об'єднання Відповідальних Громадян презентує відкриту презентацію книги молодого українського політика і науковця Віктора Андрусіва «Змінити майбутнє». Щира розмова про те, якою може і має стати Україна, за участі автора понад 50 наукових та публіцистичних статей з проблем політичної системи, реформ та Конституції, котрий нарешті дебютував зі своєю першою повноцінною книгою.

Безперечною заслугою автора є те, що він не обійшов увагою жодне гостре політичне питання, яке хвилює широку громадськість, як українську, так і міжнародну. У книзі вміщено ґрунтовні роздуми про розвиток політичного майбутнього, про образи економіки майбутнього. В ній ідеться про декілька варіантів розвитку політичного майбутнього. Образи економіки майбутнього, які висвітлені в книзі політичних спогадів, можуть стати цінними для України і всього світу.

Докладніше про автора: https://vk.com/topic-80323516_30707631

«Книга Віктора Андрусіва – це спроба змоделювати майбутнє і головне показати читачам, що маючи візію простіше досягти змін, а також посилити впевненість, що кожен в країні має свою місію, відповідальність та обов’язок допомогти Україні перейти в перший світ»
Ганна Гопко, координатор проекту «Реанімаційний пакет реформ», перший номер у списках партії "Самопоміч" на останніх виборах.